Haber Detayı
13 Mayıs 2021 - Perşembe 11:46
 
NRW Halk Cephesi: Pisliği Devrim Temizler
Dünya Haberi


Faşist mafyacı Sedat Peker' in açıklamaları ve ardından sökün eden gelişmeler, düzenin nasıl bir pislik içinde yüzdüğünü bir kez daha ortaya sermeye başladı.

 

Bu seferki Susurluk pisliğinden de çok daha derin ve çarpıcıdır.

Susurluk pisliği ortaya serildiği zamanlar, devrimciler bir slogan attılar, dediler ki: ''PİSLİĞİ DEVRİM TEMİZLER!''

Son gelişmeler bunu bir kez daha ve çok daha çarpıcı bir şekilde doğrulamaktadır.

Susurluk’tan sonra, düzen sözümüz ona çeteleşmeye karşı bir çok operasyon yaptı. İktidarları değiştirdi. Bazı namlı kadrolarını tasfiye ediyor görüntüsü verdi. Sayısız ilerici geçinen aydında buna destek verdi. Onlara göre devlet bağırsaklarını temizliyordu. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktı.

Devrimciler ise, hayır dedi. Pisliği üreten düzendir. Düzenin halka karşı yürüttüğü savaşta pis ilişkilere girmekten başka çaresi kalmamıştır. Çürümüş ve çeteleşmiş bir devlet ve düzen yapısı ile karşı karşıyayız. Bunu ancak bu düzeni ve devleti yıkıp yerine halkın devletini kurarak temizleyebiliriz deiler. Ve düzenin halka karşı savaşı ve krizi sürdükçe çok daha fazla çürüyeceğini ortaya koydular.

Yıllar bu tespitlerin ne kadar doğru olduğunu defalarca bizlere gösterdi. Bugün gelinen nokta ise bilinçli her insanın gördüğü bu çürümenin tüm pislikleri ile ortaya saçılmasıdır.

Kuşkusuz şimdi yine düzeni ve devleti aklayan, devlet kendini temizlemeli veya temizliyor edebiyatına sarılan yeni şöhretler türeyecektir.

Ama hiçbir şey, kriz içinde debelenip duran ve halka karşı savaş halinde bulunan bu faşist düzenin daha fazla çürümesinin önüne geçemeyecektir.

Bugün öyle bir ortaya serilmiştir ki, Jandarma Genel Komutanı'nın boy boy çete başları ile fotoğrafları ortalıkta dolanmaktadır. Namlı kontrgerillacı M. Ağar' ın kokain kaçakçılığından tecavüze ve katilliğe kadar her türlü suça gırtlağına kadar battığı kanıtları ile ortaya serilmiştir. Faşist mafyacıların en pisliklerinden Alaattin Çakıcı çakarlı lambalı arabalarla ve sayısız korumalar eşliğinde her tarafta caka satmaktadır. Alenen ben resmi bir devlet görevlisiyim demektedir.

Ve bunlar karşısında düzen, devlet, faşist AKP felç durumdadır. Hiç bir refleks bile gösterememekte, daha fazla pisliklerinin açığa çıkmasını nasıl önleriz hesapları peşinde koşmaktadır. Bu pisliği dile getirenleri kendisi bizzat mafyacı pis bir faşist olan İçişleri Bakanı Soysuz Süleyman’ın tehditleri ile susturmaya çalışmaktadır.

 

Bütün bunlar bu pisliği kimlerin ürettiğini, nedenlerini bir kez daha ortaya sererken, bu pisliğin karşısında kimlerin durduğunu ve bu pisliği kimleirn temizleyebileceğini de alenen ortaya çıkarmaktadır.

Devrimciler, çetelere, uyuşturucu kaçakçılarına, fuhuş tacielrine karşı mücadele ederken işkenceci polisin onları koruması ve devrimcilere saldırması bunun en bariz göstergesidir. Devrimciler hapishane şartlarında bile faşist çete başı Alaattin Çakıcı' yı cezalandırıken, MHP' nin onu hapisten kurtarmak için canhıraş çaba içine girmesi veya dışarı alınan Alaattin Çakıcı'nın devlet yetkilileri ile verdiği pozlar ve çakarlı lambalı arabalarla ortalıkta dolanması   bunun göstergesidir.

 

Halkımız,

Bu düzenin ve bu faşist AKP iktidarının ve devletin, ülkemizi ne hale getirdiğini, her şeyi nasıl yozlaştırıp çürüttüğünü iyi görelim!

Çürümenin bizzat sorumlularının bu çürümeye dur diyemeyeceğini, pisliği ancak devrimin temizleyebileceğini anlayalım!

Her türlü yozlaşmaya, çeteleşmeye ve iyice çeteleşen ve çürüyen düzene ve devlete karşı devrimciler önderliğinde mücadele edelim!

Çürümenin tek sorumlusu emperyalistleri,, işbirlikçi vatan hainlerini vatanımızdan kovalım. İyice çeteleşen faşist devleti yıkalım. Her türlü çeteleşmeye son verelim! Halkın iktidarı için, sosyalizm için, demokrasi ve özgürlükler için mücadele edelim!

 

Kahrolsun Faşist Çete Devleti!

Kahrolsun İşbirlikçi Vatan Hainleri!

Yaşasın Devrim Yaşasın Sosyalizm!

 

Nrw Halk Cephesi

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: NRW, Halk, Cephesi:, Pisliği, Devrim, Temizler,
Haber Videosu
Yorumlar
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Haber Yazılımı