Haber Detayı
12 Nisan 2021 - Pazartesi 10:53
 
NRW HALK CEPHESİ AÇIKLAMA
Dünya Haberi


Bu bir düzenin çürümekte gelebileceği en dip noktadır. Bu nasıl bir çürümüşlüktür ki; anlı şanlı profesörler, doçentler, uzman doktorlar, devlet ve üniversite hastaneleri, Adli Tıp Kurumu, böylesine alçakça raporlar verebiliyor ve Ali Osman Köse'nin katledilmesine ortak olabiliyorlar!

 

 

Yani öylesine çürümüş bir düzenle karşı karşıyayız ki; dünyanın en insancıl mesleği olması gereken doktorluk, en insancıl kurumları olması gereken hastaneler ve doktorları yetiştirmekle görevli üniversite hastaneleri bile ne hale gelmiştir?

Hipokrat yemini ederken, hiçbir milliyet, ırk, din, siyasi düşünce gözetmeden, düşman dahi olsa, tek görevinin hastalarını iyileştirmek olacağına, hastalarının hak ve çıkarlarını savunacağına dair yemin eden bir mesleğin sahipleri ve bu mesleğin sahiplerini yetiştiren üniversitelerin bile böylesine bir çürüme içinde olduğu bir düzende iğne gözü kadar bile olsa temiz hiçbir şey kalmaz.

Bu nedenle bugün ülkemizde, temiz kalan, ahlaklı, dürüst ve halkımızın değerlerine bağlı kalan ve insanlığın en onurlu damarını temsil eden sadece devrimcilerdir.

Tek çare ise, güneş gibi parlayan tertemiz devrimciler önderliğinde birleşerek bu düzeni yıkmaktır.

Her kim böyle bir düzen yıkılmadan da düzeltilebilir diyorsa, dünyanın en alçak ve en yalancı insanıdır!

Halkımız!

Ne pahasına olursa olsun bu düzen yıkılmalıdır!

Bu düzenin devlet, hastane, hapishane üçlü çetesinin Ali Osman Köse'yi katletmesinin önüne geçmek ise önümüzde duran acil görevimizdir!

Bunun için devrimciler önderliğinde birleşelim. Halkımızın en onurlu evlatlarını katletmenin en azından ağır bir bedeli olacağını faşizmin her türlü celladının yüzüne haykıralım!

Ali Osman Köse'yi katillerin ellerinden almak için elimizden ne geliyorsa yapalım. En azından ilgili kurumlara faks çekelim, telefon edelim, mail yazalım.

Bu kurumların numaraları ve mail adresleri şunlardır:

Adalet Bakanlığı: Faks 0090(0312) 4193370, Telefon 0090(0312)4177770 Mail: info@Adalet.Gov.Tr

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi: Tel 00902822505000

Tekirdağ F Tipi Hapishanesi: Tel 00908502220724

Nrw Halk Cephesi

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: NRW, HALK, CEPHESİ, AÇIKLAMA,
Haber Videosu
Yorumlar
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Haber Yazılımı