Haber Detayı
19 Ocak 2021 - Salı 12:05
 
Uyuşturucuyla Savaş TV Kısa Film: BU MAHALLE BİZİM 4. BÖLÜM 
Gündem Haberi


Uyuşturucuyla Savaş TV’yi açarken halkımıza söz vermiştik. Yeni program ve dizilerimizle daha birçok yenilikle Uyuşturucuyla Savaş yolumuza devam edeceğiz demiştik.
Bu iddiamızı ilk dizi filmimizi yayınlayarak gösterdik. Filmimizde profesyonel oyuncular değil Uyuşturucuyla Savaş TV çalışanı arkadaşlarımızla çalıştık. “Oyuncu değiliz demediler, yapamayız demediler” ellerinden geleni yaptılar.
Bizim filmlerimizde, dizilerimizde halk vardır, halkın gerçek sorunları, halkın kültürü değerleri vardır. TV’de yayınlanan diziler gibi ne halkı aşağılar ne de halk değerlerini kabalaştırarak, abartarak komedi unsuru haline getirir.
Biz kendi hikayelerimizi yazacağız! Uyuşturucuyla mücadele yöntemlerini, uyuşturucu gerçeğini film ve dizilerimizle de anlatacağız. İddiamızı büyüteceğiz. Elimizde tarihimiz, ideolojimiz, iddiamız ve arkamızda dağ gibi halkımız var. Yapabiliriz yapacağız! Uyuşturucuyla Savaşıyoruz Kazanacağız!

 
Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Haber Videosu
  
Yorumlar
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Haber Yazılımı