Haber Detayı
15 Ocak 2021 - Cuma 18:24
 
Avusturya Halk Cephesi: Eren Yılmaz Onurumuzdur
Dünya Haberi


Emperyalizm ve işbirlikçisi faşizm, yoksul emekçi halkı teslim almak için sadece baskı ve zor kullanmak ile yetinmez. Yokluğa ve açlığa mahkum ettikleri halk kitlelerini, yoz kültürü ile sorgulayamaz, savaşamaz hale getirmek ister Emperyalizm. Bu yüzden en yoksul mahallelerimize devlet eliyle uyuşturucu, fuhuş ve kumar gibi her türlü ahlaksızlık sokulmak istenir. Yoksul halk direnemez hale getirmek istenir. Gençlik bu anlamda bütün bu yozlaştırma politikalarının ilk hedefidir. Bu nedenle ülkemizde devrim için savaşın olmazsa olmazı faşizmin bu yozlaştırma, uyuşturma politikalarına karşı mücadele etmektir. On yıllardır, mahallelerimizde uyuşturucuya karşı savaşıyor ve bedeller ödüyoruz. Hasan Ferit Gedik bu uğurda savaşımızın bayrağı olmuştur. O, uyuşturucuya, fuhuşa ve her türlü yozlaşmaya karşı mücadele ettiği için, AKP polisinin himayesi altındaki çeteler tarafından katledildi.

 

AKP'nin çeteleri bu sefer Eren Yılmaz'ı hedef aldılar. Vücuduna altı kurşun isabet etti Eren'in. Eren, bu halkın onurlu bir evladıdır, güçlüdür, direngendir. Direndi hain çetelerin kurşunlarına, yoldaşları ve halkın sevgisiyle bu mücadeleden de galip çıktı Eren.

AKP'nin kol kanat gerdiği, yaptıkları her şeyin yanlarına kar kalacağını zanneden çeteleri, mahallelerimizden silene dek savaşacağız. Halka karşı işlenen her suçun hesabını soracağız bu artıklardan. Devrimcileriz biz. Halka karşı her saldırınızda bizi karşınızda buldunuz hep. Ne yaparsanız yapın, bizi yıldıramazsınız. Uyuşturucuyu, fuhuşu, kumarı silah etmiş halka saldırıyorsunuz. Karşınızda durmaya, halkımızı, mahallelerimizi ahlaksız polislerinize ve himayenizdeki çetelere karşı savunmaya devam edeceğiz.

Biz kazanacağız!

Eren Yılmaz Onurumuzdur!

Yozlaşmaya Geçit Vermeyeceğiz!

 Avusturya Halk Cephesi

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Haber Videosu
Yorumlar
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Haber Yazılımı