Haber Detayı
26 Haziran 2020 - Cuma 10:04
 
Okmeydanı Halk Cephesi: Adalet Savaşçılarını Teslim Alamayacaksınız
okmeydanı halk cephesi açıklamalar
Gündem Haberi


 

Adalet için 128 gündür ölüm orucunda olan tutsaklar Didem Akman ve Özgür Karakaya oligarşinin kiralık köpekleri tarafından zorla hastaneye kaçırılmışlardır. Tutsaklarımız zorla müdahale işkencesi dayatmasıyla karşı karşıyadır.

Hayır! Adalet savaşçılarını teslim alamayacaksınız.

Zorla müdahale işkencesi bir katliam operasyonudur. Bunu 19 aralıkta 'hayat kurtarma' adı altında yakarak, kurşunlayarak 28 tutsağı katlederek gösterdiler.  Aynı süreçte tutsaklara zorla müdahale edildi. Yüzlercesi Wernicke Korsakoff hastalığına yakalandı ve hafızalarını kaybetti. Son süreçte ise adalet için bedenlerini ölüme yatıran Helin, İbrahim ve Mustafa Koçak'ı kaçırarak aşağılık işkencelerinizi devam ettirdiler. Mustafa Koçak zorla müdahale işkencesi sonucunda katledildi. Ve bugün yeni bir işkence ve katliam saldırısı gündemdedir.

İzin Vermeyeceğiz, Vermeyelim!

Faşizmin öldüremediğine zorla müdahale et, sakat bırak politikası devam ediyor. Ancak katliam politikalarınız devrimci irade karşısında YENİLMEYE MAHKUMDUR.

Halkımız!
Zorla müdahale işkenceleri öldürmenin bir diğer adıdır. İnsanı insan yapan özelliklerimizi hatırlayalım, zorla müdahale adı altında katliam saldırısına karşı duralım. Lakin bu ülkede adalet istiyorum diyen herkes bu zulme barikat olmak zorundadır.

Mustafa Koçak'ı Zorla Müdahale İşkencesi ile Katlettiler. Didem Akman ve Özgür Karakaya'nın katledilmesine izin vermeyelim!

Zorla Müdahale İşkencesi Hayat Kurtarma Değil, Katliam Operasyonudur!
Tutsakları Yaşatmanın Yolu Zorla Müdahale Değil, Taleplerinin Kabul Edilmesidir. Ölüm Orucu Direnişçileri Onurumuzdur!
Yaşasın Ölüm Orucu Direnişimiz!
Halkız, Haklıyız, Kazanacağız!

Okmeydanı Halk Cephesi  

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Haber Videosu
Yorumlar
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Haber Yazılımı