Bugün - 08 Nisan 2020 Çarşamba
İstanbul 27°°C
Anasayfa
Hakkımızda
Künyemiz
Yeni Üye
Siyaset Gündem Ekonomi Duyurular Sağlık Yaşam Özel Makaleler Kültür Spor Özel Haber Siyaset Diğer »
Haber Detayları

Dev-Genç Milisleri Sarıyer'de Zorla Müdahaleyi Teşhir Eden Bomba Süslü Pankart Astı

dev genç milisler sarıyer video

Gündem Haberi - 14 Mart 2020 Cumartesi - 10:51
dev genç milisler sarıyer video
Resmi küçültmek için üzerini tıklayın...

AKP’nin Aşağılık Polisleri, Doktorları, Müdürleri, Bakanlıkları Aldıkları Talimatlarla Ölüm Orucu Direnişçilerine İşkence Ediyor! Zorla Müdahale Etmeye Kalkıyor!

Türkiye Oligarşisi Bir Çetedir! AKP’nin Kiralık Katillerine Sesleniyoruz: Ölüm Orucu Direnişçilerine Saldırmaktan Vazgeçin! Ölüm Orucu Direnişlerinin Taleplerini Kabul Edin!
AKP Faşizminin Ölüm Orucu Direnişçilerine Yaptığı Zulümler Hesapsız Kalmayacak!
Gece-Gündüz Her An Her Yerde Korkunuzu Büyütmeye Devam Edeceğiz! Bulunduğumuz Her Direniş Mevziisinde Zaferler Kazanacağız!
Dev-Genç Milisleri,13 Mart 2020 Cuma günü Sarıyer'de "Zorla Müdahale Cinayettir! Grup Yorum'a Özgürlük! DEV-GENÇ" yazılı bomba süslü pankart astı!
Mahallelerimizde ve ülkemizin dört bir yanında devrimcileri ve halk çocuklarını katleden-işkence eden özel harekat sürüsü, Dev-Genç milisleri tarafından Sarıyer'de asılan bomba süslü pankartı indirmek için zırhlı araçlarıyla saatlerce bölgede bekledi. Katiller onca gövde gösterisine, uzun namlulularına, zırhlı tenekelerine rağmen ancak bomba imha gelip fünyeyle bomba süsünü patlattıktan sonra pankarta yaklaşabildiler!
Daha sonra yaptıkları haberlerde ise "Grup Yorum' a Özgürlük!" sloganının yazılı olduğu pankarttan “yasadışı pankart" olarak bahsettiler.
DEV-GENÇ ÖRGÜTLENMESİ YASALLIKLA UĞRAŞMAZ! SİZİN İNSANLIKDIŞI YASALARINIZA DA UYMAZ!
GRUP YORUM'UN ÖLÜM ORUCU DİRENİŞİ MEŞRUDUR! GRUP YORUM'UN TALEPLERİNİ DİLE GETİRMEK MEŞRUDUR!
Asıl yasadışı olan, kendi insanlık dışı yasalarına dahi uymayan faşizmin ta kendisidir!
Terörist olan, Grup Yorum üyeleri Helin Bölek ve İbrahim Gökçek'i yaklaşık 270 gündür ölüme yattıkları Küçükarmutlu Direniş evinden işkenceyle kaçıran ve günlerdir hastanede alıkoyan AKP çetesi ve AKP'nin katil sürüsü polisleridir!
Asıl suç işleyen, Grup Yorum üyelerinin hastanede kalmasını onaylayan Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi doktorları ve direnişçilerden "şikayetçi" olacak kadar pervasızlaşan Sağlık Bakanlığıdır!
Şakran Hapishanesinde ölüm orucu direnişini sürdüren ve 33 kilo kalmış bedeniyle "adalet" isteyen Mustafa Koçak'a zorla müdahale talimatını veren yetkililerden Şakran 1’Nolu T Tipi hapishane müdürlerine, mengele artığı doktorlarına kadar faşizmin tüm işbirlikçileri suçludur!
Suçları çok büyüktür! Suçları, bütün bir halkın umuduna türküler yakan Grup Yorum üyelerini hapsetmek ve zorla müdahale ile tehdit etmektir! Suçları adaletsizliğe karşı bedenini ölüme yatıran ve ortaya koyduğu kutsal iradeyle günden güne erirken bilinci keskinleşen Mustafa Koçak'a alçakça, onursuzca serum takmaktır!
Mustafa' Koçak'ın ve Grup Yorum üyeleri Helin Bölek ve İbrahim Gökçek'in başına gelebilecek her şeyin sorumlusu AKP, bütün birimleri, işkenceci polisleri, doktorları, yetkilileri ve müdürleridir.
SUÇLULARI AFFETMEYECEĞİZ! ÖLÜM ORUCU DİRENİŞÇİLERİNİN TALEPLERİNİ HER YERDE HAYKIRACAK, KORKUNUZU BÜYÜTÜRKEN ZAFERİ KAZANACAĞIZ!
 
 
AKP FAŞİZMİ ZORLA MÜDAHALE İLE NE YAPMAK İSTİYOR?
AKP faşizmi, ne olursa olsun ölüm orucu direnişlerinin bitmesini istiyor. Mahallelerde estirdiği teröre, hapishane hücrelerinde körüklediği tecrit politikalarına rağmen ölüm orucu direnişleri bitmek bir yana her geçen gün yeni bir mevzide boy veriyor ve halk tarafından daha da sahipleniliyor. Direniş bitsin istiyorlar ancak haklı talepleri kabul etmiyorlar. Oysa böylesine onurlu ve böylesine ölümüne bir direniş karşısında yapılabilecek tek şey, direnişlerin haklı taleplerini kabul etmektir! AKP ise, talepleri kabul etmek yerine zorla müdahale etmeye uğraşıyor! Şakran Hapishanesinde bulunan Mustafa Koçak'a zorla serum takıyor! Grup Yorum üyelerini yoğun bakıma alıyor!
AKP, DİRENİŞLERİN GÜCÜ KARŞISINDA ACİZDİR! SALDIRILARI GÜCÜNDEN DEĞİL; GÜÇSÜZLÜĞÜNDENDİR!
Emperyalizm ve işbirlikçisi oligarşi her dönem direnişlerimiz karşısında ne yapacağını, ne talimat vereceğini şaşırmıştır. 2000-2007 yılları arasında "7 yıl direniş mi olur!" dediği; daha önce 1984'te, 1996'da aynı güçsüzlükle defalarca saldırdığı her an, direnişi bitirmek için başvurdukları her saldırı onları vuran birer silaha döndü her seferinde. Yeri geldi saldırılar karşısında bedenini tutuşturarak kendini feda eden alev toplarına döndü, yeri geldi işkencelerin-katliamların hesabını sormak için halkın adaletini kuşanan adalet savaşçılarına. 1984'ten 2020'ye değişmeyen gerçeklik şu oldu: "HALKI UĞRUNA, DÜŞÜNCELERİ UĞRUNA, ADALETİ SAĞLAMAK İÇİN ne pahasına olursa olsun direnenler tarihin her döneminde zaferi kazanmışlardır! Zafer uğruna kömürleşen bedenlerimiz zaferi kazanacağımızın garantisidir!
O zaman dayattıkları düşünce değişikliğiydi, tek tip elbiseydi, tecritti. Bugünse bütün bir halkı adaletsizliklerinde boğmak istiyorlar! Nerede bir haksızlık nerede bir zulüm varsa, orada zalimin zulmüne karşı koyanlar da olacaktır! İşte bizler, AKP'nin adaletsizliğine karşı "ADALET İSTİYORUZ!"
Tekrar ediyoruz!
Koridorları işkencecilerin karakoluna dönen Ümraniye Eğitim Hastanesi'nde zor yoluyla tutulan Grup Yorum üyeleri derhal bırakılsın! Grup Yorum için ADALET İSTİYORUZ!
Kokuşmuş AKP faşizminin onursuzlaştırma politikalarına ve adaletsizliğine karşı çıkan Mustafa Koçak için ADALET İSTİYORUZ! Mustafa'yı zorla müdahale ile katletmenize izin vermeyeceğiz! Mustafa’nın üzerinden kirli ellerinizi derhal çekin!
Gittiğiniz her yerde, geçtiğiniz her yolda ölüm orucu direnişçilerimizin talepleriyle sarsacağız sizi! Adaletsizliğinize teslim olmayacak, adaleti biz sağlayacağız!
ZORLA MÜDAHALE İŞKENCEDİR, CİNAYETTİR!
YOLDAŞLARIMIZI ZORLA MÜDAHALE İŞKENCESİNDE KATLETMENİZE İZİN VERMEYECEĞİZ!
ÖLÜM ORUCU DİRENİŞÇİLERİMİZE YAPTIĞINIZ HER İŞKENCENİN HESABINI MİSLİYLE SORACAĞIZ!
YAŞASIN ÖLÜM ORUCU DİRENİŞİMİZ!
 
                                                                                                          DEV-GENÇ MİLİSLERİ
Haberin Videosu
 
Anahtar Kelimeler:dev, genç, milisler, sarıyer, video,
Kaynak / Editör
 
Yorumlar
*** Yorum Yaz
Bu habere hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın.

Diğer Gündem Haberleri
GRUP YORUM'DAN TÜM HALKIMIZA ÇAĞRI!
TTB: Sağlık Bakanlığı raporlamada uluslararası kodları kullanmıyor
Avukat Ebru Timtik: “Şimdi her şey çok sadeleşti. Ya öleceğim ya taleplerim kabul edilecek”

Avukat Ebru Timtik: “Şimdi her şey çok sadeleşti. Ya öleceğim ya taleplerim kabul edilecek”
Yüksel Direnişi 1247. Günü Öğlen Açıklaması
ÖLÜM ORUCUNDA 281. GÜN: MUSTAFA KOÇAK DERHAL TAHLİYE EDİLSİN! (VİDEO)
Cephe Milislerinden Bomba Süslü Pankart Ve Açıklama
İbrahim Gökçek Bedelini Ölümle Ödediğimiz Türkülerimiz İçin 296 Gündür Ölüm Orucunda
Diğer Başlıklar

Şakran Çocuk Hapishanesi’nde intihar iddiası: Vücudunda morluklar var
GRUP YORUM'DAN TÜM HALKIMIZA ÇAĞRI!
TTB: Sağlık Bakanlığı raporlamada uluslararası kodları kullanmıyor
Devrimci Tutsak Musa Aşoğlu’nun Gönderdiği Mektuplar Alman Faşizmi Tarafından Sansürleniyor
Avukat Ebru Timtik: “Şimdi her şey çok sadeleşti. Ya öleceğim ya taleplerim kabul edilecek”
Yüksel Direnişi 1247. Günü Öğlen Açıklaması
Fransa Nancy’de Açlık Grevinin 7. Günü
ÖLÜM ORUCUNDA 281. GÜN: MUSTAFA KOÇAK DERHAL TAHLİYE EDİLSİN! (VİDEO)
Cephe Milislerinden Bomba Süslü Pankart Ve Açıklama
İbrahim Gökçek Bedelini Ölümle Ödediğimiz Türkülerimiz İçin 296 Gündür Ölüm Orucunda
yorumcahaber1.com
Arşiv Arama
Facebook
Anasayfa
Site Haritası
Sitenize Ekleyin
RSS Kaynağı
Hakkımızda
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright ©2013 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.
(439 Online) 0,03ms